8M0125855 COOLER-P/S
Price:
322.79
We're happy to serve boating and outdoor enthusiasts throughout 2026!  | Sales: 1-780-428-2628
56173 - GASKET (27-56173)
56173 - GASKET (27-56173)
25.31
F1937 - Spacer - Bevel Gear Front - .062 - 23-F1937
8M0125855 COOLER-P/S
https://shop.barryjaysmarine.com/web/image/product.template/102319/image_1920?unique=7fabde8
(0 review)
322.79 322.79 CAD 322.79
This combination does not exist.
Previous Part #: 861554T01
SKU:
8M0125855
8M0125855 - Power Steering Cooler
Power Steering
11.50 in. (292 mm) overall length, 1.25 in. (32 mm) O.D. hose fittings
Fits MCM GM in‑line 4 cyl., V‑6 & V‑8 engines.
Shipping Details
Weight
5.55 lb
Length
0.00 in
Height
0.00 in
Width
0.00 in